15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İnci, dernek yöneticileri ile Hendek Bayraktepe'de düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Toplantı, derneğin Genel Başkan Yardımcısı işadamı Tuncay Yener'in organizasyonu ile gerçekleştirildi ve derneğin tüm Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

Toplantıda, geçtiğimiz hafta Sakarya'ya gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın karşılanması ve uğurlanmasında gösterdikleri çaba ve misafirperverliklerinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür eden Ali İnci, 15 Temmuz 2024 tarihinde planlanan darbe girişiminin 8. yıldönümü anma etkinlikleri hakkında da bilgi verdi.

İnci, "Şehitlerimizi anmak ve milli iradenin gücünü bir kez daha vurgulamak adına önemli etkinlikler gerçekleştireceğiz," diyerek, etkinliklerin detayları ve program akışı hakkında yöneticilere bilgilendirmelerde bulundu.

Vali Karadeniz ile Başkan Alemdar’ın dikkatine Vali Karadeniz ile Başkan Alemdar’ın dikkatine

Toplantının sonunda, dernek üyeleri ve yöneticiler arasında fikir alışverişinde bulunuldu ve ilerleyen süreçte yapılacak etkinliklerin planlamaları yapıldı.