AK Parti Sakarya Milletvekili  Ali İnci 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının bu yıl 7. Senei devriyesinde geniş program ile anma yapılacağını bildirdi. İlk program 15 Temmuz Demokrasi meydanında başlayacak, 252 genç, 15 Temmuz şehitlerinin adını taşıyan tişörtler giyerek sahne alacak. Kuran-ı kerim tilaveti ve dualardan sonra o geceye ait olaylar sergilenecek ve konuşmalar yapılacak.

Anlatım zorluğu...!!! Anlatım zorluğu...!!!

İlk programın tamamlanması sonucu bu kez o gece Türkiye'de tek işgal edilmek istenen ancak Sakaryalıların ortak hareketi ile geri alınan Sakarya Valiliğinde ikinci program yapılacak. Gece saat 00.00'da toplanacak 15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetimi ile halk Valilik çevresinde yürüyüş yaparak hainlerin teslim alınmasını sembolize edecekler.

15 Temmuz Milli İrade derneği yöneticilerinin kahvaltılı toplantısında genel başkan yardımcılarından Mehmet Koç Ali İnci’ye 15 Temmuz derneğini yönetimini temsilen üzeri 15 Temmuz yazılı bir kutu çikolata hediye etti, genel başkan Ali İnci çikolatayı kahvaltıda bulunan üyelere ikram etti.