Alınan bilgiye göre, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Adapazarı ilçesine bağlı Şeker Mahallesi'nde 11 Haziran ve 12 Haziran tarihlerinde üst üste 2 gece meydana gelen yaralama olaylarının faillerini yakalamak için çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar sonucunda 11 Haziran günü meydana gelen yaralama olayının şüphelisi M.P. ile 12 Haziran günü yaşanan yaralama olayının şüphelisi E.B., polis ekiplerinin operasyonu sonucunda yakalandı.  

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

NE OLMUŞTU!
Adapazarı ilçesi Şeker Mahallesi'nde 11 Haziran gecesi meydana gelen olayda, M.P.(24) ile T.B.(63) arasında yaşanan tartışmada M.P. silahla T.B.'ye ateş etmişti. T.B. yaralı olarak hastanede tedavi altına alırken, şüpheli M.P. ise kayıplara karışmıştı.

12 Haziran gecesi yaşanan olayda ise 22 yaşındaki T.G. ile 23 yaşındaki E.B. arasında tartışma yaşandı. Tartışma hararetlenince E.B. tüfeklşe T.G.'ye ateş etmişti. Tüfekten çıkan saçmalarla yaralanan T.G. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Şüpheli ise olay yerinden uzaklaşarak kaçmıştı.