Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü işbirliğinde yapılacak olan Meslek Yüksek Okulu Yapım Protokolü imza törenine katıldı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Hendek’e gitti. Vali Kaldırım ve vekil Atabek, Sakarya Valiliği himayesinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü işbirliğinde yapılacak olan Meslek Yüksek Okulu Yapım Protokolü imza törenine katıldı. 

51322481-49b6-4d4d-a27a-35433eae7da2

Erdoğan’ın açılış listesinde Akyazı Emniyet Müdürlüğü de var Erdoğan’ın açılış listesinde Akyazı Emniyet Müdürlüğü de var

İmza törenine; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Md. Fatih Turan, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, AK Parti İl Bşk. Yunus Tever, SATSO Bşk. Akgün Altuğ, 2. OSB Yön. Kur. Bşk. Şükrü Bodur da iştirak etti. 

İNCELEMELERDE BULUNDU

Kaldırım ve Atabek, daha sonra SATSO yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve beraberindeki heyet ile birlikte Hendek 2.OSB’de SATSO bünyesinde faaliyet gösteren Tarımsal Ürünler ve Doku Kültürü Mükemmeliyet Merkezinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldılar.

a2d1717f-15de-41ca-b17e-f5fe33e71c3f