Adapazarı'nda sabah saatlerinde bir apartmanın girişinde bulunan 20 bin lira değerindeki motosiklet, 2 şüpheli tarafından saniyeler içinde çalındı. O anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. 

Fuat Koçer

Adapazarı ilçesine bağlı Tepekum Mahallesi'nde meydana gelen hırsızlık olayında, bir apartmanın girişinden piyasa değeri 20 bin lira civarında olan motosiklet çalındı.

Güvenlik kameralarına yansıyan olayda, biri 19 diğeri 16 yaşında olduğu tahmin edilen 2 şüpheli, apartmanın kilitli olmayan kapısını açarak içeriye girdi. Apartmana giren yaşı küçük hırsız şüphelileri, güvenlik kamerasını görünce yüzlerini kapatarak kameranın yönünü değiştirdi. 

Sabah 06.00 sularında yaşanan olayda sokağın boş olmasını fırsata çeviren yaşı küçük hırsız şüphelilerinden biri biri motosiklete binerken, diğeri de motoru arkadan iterek o bölgeden uzaklaştılar. 

Otomobilin çarptığı 5 yaşındaki kayıp otizmli çocuk hayatını kaybetti Otomobilin çarptığı 5 yaşındaki kayıp otizmli çocuk hayatını kaybetti

Sabah işe gideceği sırada motosikletinin apartman girişinde olmadığını fark eden motosiklet sahibi, güvenlik kamerasını izledikten sonra motosikletinin çalındığını gördü. Bunun üzerine motosiklet sahibi durumu polis ekiplerine bildirdi. 

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, görüntüleri incelemeye alarak hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.