34. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasına son katılım tarihi 10 Temmuz olarak belirlendi . Bu tarihten sonra kura çekimleri yapılarak gruplar oluşturulacak ve turnuva start alacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TFF Başkanı Hacıosmanoğlu’na tebrik Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TFF Başkanı Hacıosmanoğlu’na tebrik

Turnuva yine Sakarya Yeni Atatürk Stadı Yanındaki özel sahada yapılacak. Bilindiği üzere stattaki çim bakım çalışmaları nedeniyle hafriyat kamyonlarının giriş çıkışlarında sıkıntı olmasın diye temmuz ayı ortalarına sarkmıştı. Turnuvanın isim ana sponsorluğunu 6 yıldır olduğu gibi  bu yıl da yine Gazi Metal A.Ş. üstlendi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada “ Turnuva bu yıl da çok çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne olacak tüm Sakarya yı ve çevre illeri turnuvaya davet ediyoruz. Geleneksel Olgunlar Turnuvasının 34.ncüsüne  katılacak olan takımlarımız 10 Temmuz 2024 tarihine kadar takım listelerini ve katılım ücretini banka dekontlarıyla birlikte elden federasyonumuza getireceklerdir. Turnuva için bilgiler www.saskf.com sitemizden ulaşabilirler.” dedi.