Nurettin Eryılmaz

İstanbul Pendik ilçesi Dumlupınar Mahallesi Taşlıbayır Bölgesi'nde yaşayan ve bipolar bozukluğu olduğu öğrenilen Ersin Altınay'dan geçtiğimiz hafta Cuma gününden beri haber alınamıyor. 

Ersin Altınay'ın hayatından endişe eden ailesi, polise kayıp ihbarı yaptı. Polis ekipleri, Altınay'ın bulunması için çalışma başlattı.

Husumetlisini topuklarından vurdu Husumetlisini topuklarından vurdu

Altınay'ın kız kardeşi Nimet Mutlu, ağabeyinin cüzdanını, kimliğini ve telefonunu evde bıraktığını ve şu ana kadar her yerde aramalarına rağmen bulamadıklarını ifade etti.

Mutlu, yapılan ihbarda Ersin Altınay'ın en son Sakarya merkezinde görüldüğünün belirtildiğini söyledi. Endişeli aile, kayıp olan Ersin Altınay'ı gören ya da yerini bilen kişilerden yardım istedi. 

Kız kardeşi Nimet Mutlu, "Abim cüzdanını kimliğini telefonunu evde bırakmış ortada yok. Her yerde onu arıyoruz. En son gelen ihbarda Sakarya merkezde görüldü. Ne olur kendisini gören varsa polise haber versin” diye konuştu. 

En son Sakarya merkezde görüldüğü belirtilen Ersin Altınay'ı görenlerin polise ya da ailesine '05383714408' numaralı telefondan ulaşabilecekleri belirtildi.

Aile, duyarlı vatandaşların desteğini bekliyor ve kayıp Ersin Altınay'ın bir an önce bulunmasını umut ediyor.