Sakarya Uygulamalı Bilimler Ünivesitesi  Sakarya Sosyal ve Kültürel Çalışmalar  Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Alper Cantimer SAGÜSAD Sanat Galerisinde “ 99. Yılında Cumhuriyet”  konulu söyleşide değerli bilgiler sundu.

TOKİ Sakarya'da açık artırma ile arsa satacak TOKİ Sakarya'da açık artırma ile arsa satacak

27 Ekim 2022 Perşembe akşamı gerçekleştrilen etkinlikte  Atatürk ve Cumhuriyet değerleri,  Cumhuriyet kazanımları konuları ile ilgili izleyiciler bilgilendirildi.Söyleşi öncesinde SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak izleyicilere ön bilgilendirmede bulunup Cumhuriyet'e ait  kazanımların  önemini vurguladı .  Cantimer'in konuşmasi Atatürk ve Cumhuriyet değerleri,  Cumhuriyet kazanımları konuları katılımcılarca ilgiyle dinlendi.

Adapazarlıyız Grubu Yöneticileri ve Sakarya Sağlık Çalışanları ve Emekliler Derneği SASÇED Başkanı bu önemli akşamda hazır bulundular.Söyleşinin ardından SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak,  SUBÜ Öğr. Gör. Mehmet Alper Cantimer’e, Adapazarlıyız Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Pekşen, Mahmure Çolak, Nuri Başaraner ,  Adapazarlıyız Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Dernek Başkan Yardımcımız olan Ali Eşme' ye, SASÇED Başkanı Mahmure Çolak'a ve etkinliğe katılan üye ve misafirlere teşekkürlerini iletti.

thumbnail_c5thumbnail_c1