Büyükşehir sporcusundan üst üste 7’nci şampiyonluk Büyükşehir sporcusundan üst üste 7’nci şampiyonluk

Sakaryaspor’u maç öncesi stadyumda ziyaret eden, burada taraftarlarla da görüşen Sakaya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, taraftarlara otobüs desteği sunacaklarını açıklamıştı.

Başkan Yusuf Alemdar’ın, iş insanlarıyla görüşmesinin ardından Sakaryaspor’a sağladığı 7,5 milyonluk desteğin yanı sıra taraftarlar için 35 otobüs tahsis ettiği öğrenildi.

Adana’da Süper Lig öncesi takımını yalnız bırakmayacak yeşil-siyahlı taraftarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a desteği için teşekkür etti.

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar’ın resmi sosyal medya hesabından da otobüs organizasyonuna ilişkin şu ifadeler paylaşılmıştı:

"30 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Bodrum FK  ile oynayacağımız final karşılaşmasına bilet alacak tüm taraftarlarımıza ücretsiz otobüs vardır.

Adana’ya gidecek olan taraftarlarımızın Çarşamba gecesi en geç 23.00’de Sakarya Atatürk Stadyumu’nda olmaları gerekmektedir. Otobüsler 01.00’de hareket edecektir."

Yusuf Alemdar'ın ayrıca Sakaryaspor taraftarları için Adana’ya gidecek 150 otobüsün koordinesini de üstlendiği öğrenildi.