Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Uçkaç, kurban bayramını Erbil'de geçirdi Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Uçkaç, kurban bayramını Erbil'de geçirdi

Festivalde Adapazarı Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Federasyon Başkanı Necmeddin Bilal Erdoğan ile bir araya geldi. Görüşmede, geleneksel sporların ve kültürel mirasın korunması, yaygınlaştırılması ve geleceğe taşınması için yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, “6. Dünya Etnospor Kültür Festivali’nde Adapazarı Belediyesi olarak yer almanın gururunu yaşıyoruz. Bu anlamlı etkinlikte, geleneksel sporlarımızın ve kültürel mirasımızın yaşatılması adına atılan her adım, geleceğe uzanan köprüler kuruyor. Etnospor, sadece bir spor değil; kültürümüzün, tarihimizin ve ruhumuzun aynasıdır. Hep birlikte, köklerimize sahip çıkarak geleceğe yürüyoruz. Federasyon Başkanımız Necmeddin Bilal Erdoğan’a da şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Etkinlik boyunca Adapazarı Belediyesi, ikramlarda bulundu ve belediyenin gençlik çalışmaları ile Adapazarı'nın turizm değerlerini tanıttı. Adapazarı Belediyesi, kültürel mirasın korunması ve gelecek nesillere aktarılması için çalışmalarına aralıksız devam edecek.

Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 8Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 5Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 6Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 7Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 3Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 4Adapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'ndeAdapazarı Belediyesi Etnospor Kültür Festivali'nde 2