Adapazarı Belediyesi, Adapazarı’nın ticaret tarihine ışık tutacak olan Adapazarı Ticaret Müzesi’nin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirmişti. Büyük ilgi gören açılışla ilgili belediyeden yayınlanan videoda, açılış töreninin coşkusu gözler önüne serildi.

Sakarya 15 Temmuz'da meydanda buluştu Sakarya 15 Temmuz'da meydanda buluştu

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yılı etkinlikleri kapsamında, Tarihi Orhan Camii Meydanı’nda düzenlenen tören, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerin anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen törene, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya, MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levend Bülbül, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, kaymakamlar, belediye başkanları, STK’ların başkan ve yöneticileri, şehir protokolü ve vatandaşlar katıldı.