SATSO mimarlık ve mühendislik sektörü çalıştayda bir araya geldi SATSO mimarlık ve mühendislik sektörü çalıştayda bir araya geldi

Açış konuşmasını yapan şube başkanı Atay Yılmaz, şube olarak alanlarda da olduklarını ve her zamanda olacaklarını ifade ettikten sonra kahvaltıya katılanlara teşekkür etti. 

Düzce şubesine yeni katılan üyelerin tanıtılarak rozet takıldığı kahvaltıda, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, Düzce Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan, CHP Gölyaka İlçe Başkanı Cemile Ayas, Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan Kıymet, Düzce Muhasebeciler Odası Başkanı Birol Aksu, ADD Genel Merkez GYK Üyesi Aslıhan Ateş, ADD Sakarya, Akyazı ve Akçakoca şubelerinin başkan ve üyeleri de bulundu.

ADD GYK Üyesi Aslıhan Ateş; Yapılan alan etkinliklerinin yanı sıra bunun gibi etkinlikler de bizlerin birlikte mücadele azmini kuvvetlendiren buluşmalardır. Geçirdiğimiz yerel seçimler sonucu ülkemiz adına her ne kadar bir nefes almış olsak da bundan sonra da toplumu temsil eden ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni savunan her kuruma önemli görevler düşmekte. Bu anlamda ADD ‘ye de düşen görev çağdaş ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin devamına katkı sağlayacak olan adımları atmaktır.” 

Yaklaşan ADD Genel Kuruluna dair de konuşan Ateş; “ ADD toplumdaki dinamizme gerektiğinde önderlik edebilmeli, söylemlerini eylemleriyle pekiştirmelidir. Bizler, bu düşünceyle sayın Utku Gümrükçü’nün genel başkan adaylığında yeniden göreve talibiz. Birliktelik içinde bir genel kurul geçirmemizi diliyorum.” diy konuştu.

Kahvaltıda söz alan Düzce Milletvekili Talih Özcan ise; laiklik vurgusu yaparak, “ tüm mücadelemiz laik Türkiye Cumhuriyeti içindi bundan sonra da öyle olacak.” dedi.