Canlı yayında “Bu saatten sonra beni göreve getirmeseler de çokta şeyimde değil” sözlerine açıklık getiren Ferizli eski Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Ben tam öyle demek istemedim” dedi.

Sorunları yerinde görüyor ve dinliyor Sorunları yerinde görüyor ve dinliyor

Arkadaşımız Hüseyin Cumalı’yı telefonla arayan Ferizli eski Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Canlı yayında bir kaza yaşandı. Aslında ben ‘çokta şeyimde değil’ demek istemedim.. Ama o anda ağzımdan öyle çıktı. Ben aslında ‘Çokta şey değil’  diyecektim. Yani beni göreve getirseler de getirmeseler de bu saatten sonra çokta önemli değil, çokta şey değil diyecektim. Ama o anda öyle ağzımdan çıktı. Kesinlikte böyle bir şey demek istemedim” dedi.

NE OLMUŞTU!
Ferizli’de kendisinin aday gösterilmemesinden sonra yaptığı açıklamalarla gündem olan eski başkan Ahmet Soğuk,  “AK parti bundan sonra beni göreve getirmez çokta şeyimde değil” demişti. TV264 ekranlarının klasiği olan “Gazeteciler Soruyor” isimli tartışma programında gazeteciler Zafer Tokuş, Hakan Turhan, Bafa Polat ve Hüseyin Cumalı’nın canlı yayında sorularını yanıtlayan Ferizli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş’ hedef almıştı.

ÇOKTA ŞEYİMDE
Her zaman AK Parti için çalıştığını belirten Soğuk, “İlçelerde adayları Ali İhsan Yavuz dahil herkesin fikriyle adaylar belirlendi. İyi firmalara anket yaptırdım, ben çıktım. Kamuoyunda benimle ilgili beklenti oldu” dedi. Zafer Tokuş’u, “Siz böyle bir açıklama yaparak seçimden sonra partinizde devam edecek misiniz! Partinize zarar vermiyor musunuz” sorusuzu üzerine, “Ben AK Partiliyim” demişti.