Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Şehir Buluşmaları” kapsamında Ak Parti Bursa Milletvekili Müfit Aydın Hendek'e gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Bülent Yamna

HENDEK AK PARTİ ZİYARETİ

AK Parti Bursa Bursa Milletvekili Müfit Aydın,11.00 sıralarında Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret etti Vekil Aydın’ı İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal .Sakarya Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Fevzi Gürsoy Hendek Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Barış Sarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahimbaş Teşkilat Başkanı Abidin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.Vekil Aydın Bir süre Hendek Ak Parti ilçe Teşkilatında Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri ile istişare yapmasının ardından şehir buluşmaları kapsamının ardından ilk ziyaretini Hendek İlçe Kaymakamlığına gerçekleştirdi

HENDEK KAYMAKAMLIK ZİYARETİ
Ak Parti Şehir Buluşmaları Kapsamında ilçemizi ziyaret eden Bursa Milletvekili Müfit Aydın Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ile bir araya geldi gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti Hendek Kaymakamlık Makam odasında misafirlerini kabul eden ilçe kaymakamı Halil ibrahim acır nazik ziyaretleri için Vekil Aydın ve beraberindeki heyete teşekkür etti Vekil aydın ilçenin sorunları hakkında bilgi aldığı ziyaret sonrası Hendek İlçe Kaymakamı Acır’a teşekkür ederek Hendek ilçe Kaymakamlık binasından ayrıldı

HENDEK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI ZİYARETİ
Şehir Buluşmaları Kapsamında ziyaretlerine Hendek Esnaf Ve Sanatkarlar odasını ziyaret eden Ak Parti Bursa Milletvekili Müfit Aydın ve ilçe teşkilatını Başkan Yaşar Demirel ve Hendek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Başkanı Cemil Varlıca yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Yaşar Demirel "Cumhuriyet Tarihinin en çok ve en ucuz kredisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı ve Cumhurbaşkalığı’nda verildi ancak sizlerde biliyorsunuz ki bu enflasyon illeti tüm dünyayı kavurduğu gibi bizim temsil ettiğimiz küçük esnafı da kavuruyor.Pandemi döneminde çektiğimiz çileler çabası Cumhurbaşkanımıza küçük esnafın çektiği çileyi çok güzel anlatmak lazım diyerek küçük esnafa sahip çıkılmasını istedi.gerçekleşen ziyaret sırasında Hendek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Başkanı Cemil Varlıca yaptığı Sektörün yaşadığı sıkıntıların giderilmesini isteyerek 65 yaş üstü olan vatandaşlarımız esnafla muhatap olmasın kartalarını Belediye Yükleme yapsın Sosyal Politikalar Bakanlığından gelen hak edişlerini kartlarına yüklesin" dedi .

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Ziyaretinde Oda Başkanlarından gelen Talep ve şikayetleri not alan Vekil aydın gelen şikayet talep ve önerilerle bizzat ilgileneceğim diyerek Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odasından ayrıldı.

HENDEK ATATÜRK STADI VE PROFESÖR AYHAN KIZIL CADDESİ ZİYARETİ
Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyareti sonrası Hendek Atatürk Stadyumunu ve Profösör Ayhan Kızıl Caddesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın çalışanlarla bir süre muhabbet etti ve kolaylıklar diledi Hendek Atatürk Stadyumunu ziyaret eden Aydın Sahanın çimlerine hayran kaldı.

DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNDE BASIN DIŞARI ÇIKARILDI
Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Şehir Buluşmaları” kapsamında ilçede ziyaretlerini sürdüren Bursa Ak Parti Milletvekili Müfit Aydın ziyaretleri kapsamında Hendek Belediyesini ziyaret etti .Ak Parti tarafından gelen Davet üzerine “Şehir Buluşmaları ziyaretlerini takip eden arkadaşımız Bülent Yama,n Dünya Gazeteciler Gününde Hendek Belediye Başkanı tarafından odadan dışarı çıkarıldı.

Belediye Binasında tamamen gerçekleşen ziyaretleri takip etmek üzere bulunan Yaman, Kaymakamlık Esnaf Odası ziyaretlerinde Makam odasında bulunmasına rağmen görevini yaparken Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından Dünya Gazeteciler gününde Makam odasından dışarı çıkarılmasını şaşkınlıkla karşıladı.

Başkan Keleş'ten Gümüşhaneliler Derneğine ziyaret Başkan Keleş'ten Gümüşhaneliler Derneğine ziyaret

MUHTARLAR DERNEĞİ ZİYARETİ 
Hendek Belediyesi ziyaretlerinde basına uygulanan sansüre sessiz kalan Vekil Aydın Hendek Tüm Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Dernek Binasında Başkan Kadir Yağlı ve Mahalle Muhtarları ile bir araya gelen Vekil Aydını karşısında gören Hendekli Muhtarlar Mahallelerinin sorunlarını bire bir anlatma fırsatı yakaladı. Muhtarların bir çoğu Yol elettirik Türk Telekom şikayetlerini ve taleplerini ilettiği buluşmada bazı mahalle muhtarlarının Mahallelerinde imam olmadığını söyleyerek imam talebinde bulundu gelen talep doğrultusunda Diyanet işleri Başkan yardımcısına telefonla ulaşan vekil aydın Muhtarların İmam Talebi sorununu çözdü Toplantıda Söz alan Uzunçarşı Mahalle Muhtarı Halit Bektaş Sitem ve serzeniş dolu bir konuşma yaptı Muhtar Bektaş konuşmasında Sayın vekilim şimdi bizim işimiz Bakanlığa Mı kaldı Cumhurbaşkanımıza mı kaldı biz bunu çözemiyoruz biz eski bir beldeyiz 2009 yılında Büyükşehir yasasıyla Yeşilyurt Beldesi olan beldemiz kapatıldı şuanda 4 mahalle olarak devam ediyoruz bizim mahalle olarak doğalgaz sıkıntımız var doğalgaz yok Orman Sıkıntımız var Orman yok Orman emvali bizim köyümüze verilmiyor Kapanan Belediyelerle ilgili bir yasa çıkacak mı sorusu sonrası Vekil aydın daha önce orman köyümüydü diye sordu Muhtar Bektaş Belediye olmadan önce evet orman köylüsü’ydü Kurtköy diye geçiyordu tek mahalleydi 1991 yılında Belde oldu Referandumla beraber Belde olduğumuzdan beri odun istihkakından yararlanamıyoruz diyen Bektaş


Sözlerinin devamında tamam Belediyemiz de kapatıldı planlı bir mahalleyiz şu anda doğalgaz da yok odun da yok hiçbirşey yok büyük bir sıkıntımız var bizim gitmediğimiz yer kalmadı bizler millet vekillerimize de gidiyoruz hiçbir sorunumuz çözülmüyor en son Cumhurbaşkanımıza kadar gideceğiz iş oraya geldi biz 4 Muhtar hiç bir siyasi yanımıza almadan Ankaraya gir oraya git buraya git sorunları çözemiyoruz Orman Bölge Müdürlüğüne gidiyoruz olmuyor nereye gitsek sorunlarımız çözülmüyor büyük sıkıntımız var Orköy olarak hala odun istihkakından hala yararlanan 8.10 Mahalle var biz ortada kozmopolitik bir yerdeyiz hiçbir şeyden yararlanamıyoruz.Doğalgaz da gelmiyor ne yapacağız.Tarım Kredi Koperatifimiz var onlara genel merkezden bilgi gelmiş kesinlikle kömür satışı yapılmayacak diye bilmiyoruz Avrupa da Doğalgazı kestiler kömür satışı yurt dışına yapılacak bununla ilgili de bilgiler geliyor Doğalgaz yok Mahalle de vatandaşlar bizlere yükleniyor ne yapacağız.En son Belde Kapatıldı,Lise Kapatıldı,o Kapatıldı Bu Kapatıldı en son Mahallemizde bulunan PTT’yi kapatmaya çalıştılar 2023 Seçimlerine giderken bunlar yapılacak işler değil bununla ilgili bizler engel olmaya çalışıyoruz hiçbir siyasi parti temsilcisini yanımıza almadan hiçbir siyasi de bizim yanımıza gelmiyor bu konuda şimdi bahsettiniz Belediyeler köylere Mahallelere gitsin halkla istişare etsin biz vekilleri de bu şekilde görmek istiyoruz sağolun Bursadan kalkıp gelmişsiniz buraya ancak bizler Sakarya Milletvekillerini Köyümüzde Beldemizde kaç sefer gördünüz derseniz ben yemin edebilirim bir sefer Vekilimiz geldi geri kalan vekiller bu ilçenin neresine gidiyor zengin fabrika sahiplerinin yanına mı gidecekler ben Çiğdem Hanıma geçen Hafta Ankara’ya gittiğimizde yaşadığımız sıkıntıları ilettim dedi

Muhtarın Serzenişlerini dinleyen Bursa Ak Parti Milletvekili Müfit Aydın "Muhtarlarımızın sorunlarını dinledik elimizden ne gelirse yapabileceğimiz ne varsa çözeceğiz inşallah " dedi.

ZİRAAT ODASI ZİYARETİ
Şehir Buluşmaları Kapsamında ziyaretlerini  Ziraat Odasını ziyaret ederek sürdüren Vekil Aydın  Başkan Hayri Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi  çiftçilerin sorunlarını dinleyen Aydın ."Bu sıkıntıları tüm dünya yaşıyor. Yaşanılan ekonomik sıkıntıların yanında Türkiye üzerine oyunlar oynanıyor. Dış güçler Türkiye'de yapılacak seçimlere bile müdahale ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtirmemek için ellerinden gelen her türlü çalışmayı yapıyor. Dış güçlerin Erdoğan düşmanlığına maalesef ülkemizdeki bazı şer odakları da yardımcı oluyor. Cumhurbaşkanımızın tekrar seçilmesi için sizlerde bizlere yardımcı olun. Ekonomik sorunları çözmeye başladık. Biz millet için uğraşıyoruz. İnşallah bu sıkıntıları ülke olarak en kısa sürede aşacağız. 2023 seçimleri ülkemiz için çok önemli. AK Parti öncesi yaşanılan ekonomik krizde gecelik faizlerin 7000 lere çıktığını, memur maaşlarının ödenemediğini, enflasyon rakamlarının neredeyse 4 lü rakamlara ulaştığını, esnafın başbakanın önünde yazar kasa kırdığını ve IMF'den borç para dilenildiği günleri unutmayalım. Devleti ve milleti için gece gündüzçalışan sayın Cumhurbaşkanımıza 2023 yılında destek olalım. Bugün ülkemizin dış siyasettekini gücünü Rusya-Ukrayna savaşında liderlerle yaptığı toplantılarda gördük. AK Parti iktidarında dış siyasette güçlü bir Türkiye ortaya çıkardık. Savunma sanayiinde yaptıklarımız ortada. İHA ve SİHALARIMIZI, bütün dünya konuşuyor. Kuzey Irak, Suriye ve Azerbaycan'da yaptıklarımız ortada. İnşallah ekonomiyi de düzelteceğiz. Sizden tek isteğimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a 2023 seçimlerinde destek verin. Cumhurbaşkanımız bu desteği hak ediyor, çünkü milletine ve devletine sevdalı bir liderimiz var" diye düşüncelerini söyledi.

HENDEK ESNAF ZİYARETİ 
Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve yönetim kurulu üyeleri ziyareti sonrası ilçe merkezine yürüyerek giden Vekil aydın ilçe esnafını ziyaret etti. Ziyaret esnasında ülke ve ilçe gündemi hakkında konuşarak, Hendek'te yaşanılan sıkıntıları not aldığı esnaf ziyaretinde en çok Hayat pahalılığı Geçim ve ekonomi yanı sıra Hayat pahalılığı,ve vatandaşları alım gücünün düştüğü konuşuldu.

HENDEK AK PARTİ İLÇE TEŞKİLAT TOPLANTISI
AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, resmi kurum ziyaretleri sonrası, esnaf ziyaretleri tamamlamasının ardından Hendek Ak Parti İlçe Teşkilat Toplantısına Katıldı Mahalle Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Aydın "Vefalı ve çalışkan teşkilatımız ilk günkü gibi davasına, şehrine ve milletine olan sevdasıyla 2023'e en güçlü şekilde hazır" şeklinde mesaj verdi.

EV ZİYARETİ
Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın,ziyaretlerinin son bölümünde Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan’ın Ailesini ziyaret etti gerçekleşen ziyaret sonrası Bursa Ak Parti Milletvekili . Muhammet Müfit Aydın ilçeden ayrıldı.

f727b795-a243-4b0a-8d5b-d92c0c35baaab8b9f175-c950-41e4-bae1-884bbc1642bd743bbe02-3157-4be9-af20-556c6182ecac477c51b3-711a-49d2-9507-a15e4b96d4e341ef24a7-f367-4d52-9d5c-efdb27deb2205e759e0a-4e7d-4781-8b7e-0762ff386c7a