AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Ramazan ayı dolayısıyla Taraklı ilçesinde düzenlenen programlara katıldı.

Şehit Yakını Ailesi Ziyareti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever MTTB’li Şehidi Mustafa Bilgi’nin Ağabeyi Halim Bilgi’yi evinde ziyaret etti.

21 Eylül 1969 günü Cağaloğlu’ndaki MTTB’ne karanlık eller tarafından atılan bomba sonucu şehit olan Mustafa Bilgi’nin cesaret dolu yaşamını Ağabeyi Halim Bilgi’den dinledi.

TBMM Eski Başkanı Kahraman ile Telefon Görüşmesi

1969 yılında Millî Türk Talebe Birliği'nde TBMM Eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İsmail Kahraman ile beraber görev yapan Mustafa Bilgi’nin o dönemdeki arkadaşlığını yapan İsmail Kahraman ile telefonda konuşması gerçekleştirildi.

Bugünlere kolay gelinmediğini ve büyük bedeller ödendiğini söyleyen İl Başkanı Yunus Teve Rabb’im mekânını cennet, kabrini pûrnur eylesin.” dedi.

Özkoç:'AKP artık yüzde 1'in partisidir...' Özkoç:'AKP artık yüzde 1'in partisidir...'

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Ziyareti

Taraklı Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek Oda başkanlığına seçilen İsmail Çelik ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Ziraat Odası Ziyareti

Tever ve beraberindekiler Taraklı Ziraat Odası’nı da ziyaret ederek Başkan Ruhi Avdan ile sohbet etti.

Esnaf Ziyaretleri

Salgın dan dolayı son iki ramazan ayını buruk bir şekilde geçirdiklerini söyleyen AK Parti İl Başkan Yunus Tever ilçe merkezinde esnafları’da tek tek gezerek “Vatandaşlarımızla iç içe gönül gönüle olmaya devam ediyoruz” dedi.

Ziyaretler sırasında AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı tarafından İl Başkanı Tever’e üzerinde yakma işlemeli fotoğrafı bulunan tablo hediye edildi.

İftar Programı

Taraklı’da düzenlenen ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’nında katıldığı iftar programına katılan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever “Taraklı’da güzel dostlar ile iftarda bir arada olmak çok güzel” dedi. Teravi namazını Aşağı camide kılan Tever “Cenab-Allah’dan nice mutlu Ramazanlar diliyorum” dedi.

Önceki dönem Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile de görüşen Yunus Tever “Birlik ve bütünlük içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Tacettin Özkahraman Taraklı’ya güzel hizmetler sunmuştur. Eşine acil şifalar diliyorum. Rabbim sağlık ve şifasını esirgemesin” dedi.

Kahvehanede Vatandaşlarla Sohbet

Taraklı’da Ankara caddesinde kahvehanede vatandaşlarla da oturup çay içip sohbet eden Yunus Tever, “Kadir şinas Taraklı’lı hemşerilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bu akşam bizleri bağrına bastılar. Cumhurbaşkanımızdan destek ve dualarını esirgemesinler.Hepinizin ramazan ayını kutluyorum. Allah tüm ibadetlerimizi kabul etsin “ dedi.