Daha önce milletvekilleri kampı düzenleyen AK Parti’de bu kez tüm belediye başkanları kampa alınacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kampa bakanlar da katılarak sunum yapacaklar. Belediyelerin sorunları ve yeni dönem çalışmalarının ele alınacağı kampta 81 ilin belediye başkanları yol haritaları hakkında bilgilendirme yapacaklar.

1-2 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan kampın ilk gününde Cumhurbaşkanı Erdoğan belediye başkanlarına hitap edecek. Aynı gün genel başkan yardımcıları Yusuf Ziya Yılmaz ile Çiğdem Karaaslan sunum yapacak. Bakanlar da kendi alanlarıyla ilgili belediye başkanlarını bilgilendirecek. 

Kamp boyunca belediyelerdeki sorunlar, vatandaşın talep ve şikayetleri istişare edilecek. Belediye başkanlarının sorunlara ilişkin çözüm önerileri ele alınacağı toplantıda sokak hayvanlarıyla ilgili çözüm önerileri alınacak.

170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda 170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve ilçelerin belediye başkanlarının da katılacağı kampın son gününde AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in moderatörlüğünde son oturum yapılacak. Genel başkan yardımcıları Erkan Kandemir, Hamza Dağ ve Ali İhsan Yavuz yeni döneme ilişkin yol haritasını belediye başkanlarına anlatacağı öğrenildi.

medyabar