Yaz çalışma takvimini ve devam eden teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği toplantı, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in başkanlığında parti binasında gerçekleşti.

Toplantıya 16 İlçe Başkanının yanı sıra İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve Teşkilat Birim Yöneticileri katıldı.

İl Başkanı Yunus Tever, “Kurban Bayramı sonrası yaz çalışma programlarımızı, danışma meclislerimizi, mahalle buluşmalarımızı, toplantılarımızı ve diğer teşkilat çalışmalarımızı planlamak ve istişare etmek üzere İlçe Başkanlarımızla bir araya geldik. Genel Merkezimizin çizdiği perspektif ve çalışma programlarını Sakarya teşkilatları olarak hiç aksatmadan yerine getirmeye devam ediyoruz. Milletvekilleri kampından sonra önümüzdeki hafta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanlarımızla Ankara’da Kızılcahamam Kampında bir araya gelecek. Tüm bu istişare süreçleri daha programlı, kapsayıcı ve derinlemesine icra edeceğimiz çalışma takvimimize ve aziz milletimize hizmet etme odağımıza rehber olacak.

Bir yandan Milletvekillerimiz, Gazi Meclisimizde yasama ve komisyon çalışmalarını yüksek bir tempoda devam ettirirken, bizlerde teşkilatlar olarak kendi takvim ve hareket planımız çerçevesinde çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Her zaman milletimiz ile bir ve beraber olmaya devam ediyoruz. Milletimizden gelen talep ve istekleri de istişare halinde parti büyüklerimize ve bakanlıklarımıza aktarmış oluyoruz. Milletvekillerimiz ile yaptığımız aylık toplantılarımızda Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bakanlıklarımızla sürekli diyalog ve istişare halinde şehrimize daha fazla yatırımın getirilmesinin mücadelesi içerisindeyiz. Hayat pahalılığı ve enflasyondan kaynaklı sorunların da toplumda, bilhassa sabit ücretle çalışanlarda oluşturduğu yükün farkındayız. Milletimiz müsterih olsun ki bu sorun, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve hükumetimizin de bir numaralı gündem maddesidir. Bu sorunu, ülkeye ve millete hiçbir faydası olmayan popülist politikalarla değil, kalıcı refah artışını sağlayarak çözmenin gayreti ve çabası içerisindeyiz. Biz bu konuda da, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun kabinesine inanıyor ve güveniyoruz. AK Parti’mizin rekorlarla dolu 22 yıllık eser, hizmet, yatırım ve reform mirası da bu yolda en büyük teminatımız olmaya devam ediyor. İnşallah bu konuda uzman isimlerinde ifade ettiği gibi önümüzdeki aylardan itibaren enflasyonun ateşinin düştüğünü hep birlikte görmüş olacağız.

Biz, kökü mazide, gözü atide olan bir dava hareketiyiz. Başkaları gibi kırarak, dökerek, dışlayarak, tüm faturayı birilerine keserek siyasette yol yürümek bizlere yakışmaz. AK Parti davasına inanmış, bu partiye emek vermiş, gönül vermiş her bir kardeşimizin katkısına ihtiyacımız var. Birilerinin, adeta dört gözle AK Parti'den tuğla koparmayı beklediklerini çok iyi biliyoruz. Allah'ın izniyle bunlara umdukları o fırsatı vermeyeceğiz. Siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu aklımızdan çıkarmadan, daha çok çalışarak ülkemizi ve partimizi aydınlık yarınlara taşıyacağız.

Bu yolda en büyük kriterimiz de, milletimizin beklentileri ve verdiği not olmaya devam edecek. Bu doğrultuda AK Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimizin gösterdiği istikamette ilerlemeye devam edecek, çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz” ifadelerine değindi.

Toplantı, karşılıklı görüş alışverişleri sonucunda sona erdi.

170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda 170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda

Ak Parti Sakarya İlçe Başkanları, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’nda Bir Araya Geldi. 4Ak Parti Sakarya İlçe Başkanları, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’nda Bir Araya Geldi. 3Ak Parti Sakarya İlçe Başkanları, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’nda Bir Araya Geldi.Ak Parti Sakarya İlçe Başkanları, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı’nda Bir Araya Geldi. 2