DEVA Partisi'nde Ercan Başnuh yeniden İl Başkanı DEVA Partisi'nde Ercan Başnuh yeniden İl Başkanı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, belediye başkanları ve milletvekilleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adayı Yusuf Alemdar'ın seçimi kazanmasının ardından AK Parti Sakarya İl binası önünde vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, fedakarca, cefakarca yanımızda yürüyen kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza teeşekkür ediyorum. İlçelerimizde abilik yapan ilçe başkanlıklarımızı tebrik ediyorum. İl yönetim Kurulu yönetimim hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu hizmet kervanı Sakaryamızda devam edecek. Üzerine koya koya, daha fazla, fazlanın da fazlasını ortaya koyarak, ilçelerimize hizmet etmeye davam edeceğiz. Aziz Sakaryalılar sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Biz yarın itibariyle çalışmalarımıza daha da kardeşçe devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki hafta kardeşçe Ramazan Bayramımızı kutlayacağız. Şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum" dedi.

Ak Parti Milletvekili Ertuğrul Kocacık, "Son sözü milletimiz söyledi. İnşallah seçim sonuçları ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olur. Bizler yarından itibaren kaldığımız, bıraktığımız yerden ülkemiz ve şehrimiz için teşekkür ediyoruz. Çok şükür bu şöleni sorunsuz atlattık. Bu seçimin sonuçlarını ve milletimizin ilçemize ve şehrimize vermek istediği mesajı en iyi şekilde analiz ederek yola devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ak Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan, "22 dile kolay... 22 yıldır AK Partimize verdiğiniz destek için her birinize teşekkür ediyorum. Sakarya bir kez daha destan yazdı. Ne demiştik? 31 Mart'ta Yusuf Başkanımız ile Bayramı yaşayacağız demiştik. Bu bayramı bize yaşattığınız için teşekkür ederim. Türkiye tarihinin en uzun iktidarda kalan partisi Ak Parti, en uzun iktidarda kalan lideri de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak 22 yıldır hizmet ediyoruz. Yola çıkarken 22 yılın üzerine bize bir kere daha destek olun demiştik. Arkamızda durarak Yusuf Başkanımızı seçtiğiniz için teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.