Almanya’da Yavuz Ağıralioğlu rüzgarı esiyor Almanya’da Yavuz Ağıralioğlu rüzgarı esiyor

Kaynarca'da uzun yıllardır gündemde olan ve son günlerde yine alevlenen tartışmaların odağında Kaynarca Şehit Gökhan Ayder Devlet Hastanesi Müdürü Abdurrahman Kandemir yer alıyor.
Hastanenin sorunlarından daha çok siyasetle ilgilendiği ileri sürülen Kandemir ile ilgili şikâyetler gün geçtikçe artıyor. Gerek hastane personeli gerekse ilçedeki siyasetçiler ve vatandaşlar polemiğe giren hastane müdürü Abdurrahman Kandermir'in, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile akrabalığı olduğunu belirterek ilişkilerinde kullandığı iddia ediliyor.
Son olarak hastane müdürü Kandemir'in siyasi nedenlerden dolayı güvenlik amirinin doğum sonrası raporlarına inanmayarak iptal ettirmeye çalıştığı, çeşitli baskılar uyguladıktan sonra Yenikent Devlet Hastanesi'ne görevlendirmesini sağladığı ifade ediliyor.
Hastane müdürü Abdurrahman Kandemir'in gerçekten AK Partili üst düzey yönetici Erkan Kandemir'in akrabası olup olmadığı, dahası Erkan Kandemir'in bu şikâyetlerden haberinin olup olmadığı merak ediliyor.

medyabar