Hüseyin Cumalı'nın haberi

Maaşları 65 bin lirayı buluyor: Belge alan doğrudan işe giriyor Maaşları 65 bin lirayı buluyor: Belge alan doğrudan işe giriyor

AK Parti kuruluşundan yakın tarihe kadar baktığımızda gerek yaşam tarzı, gerek giyim tarzı, gerekse seçim çalışmalarının hayli değiştiği dikkatlerden kaçmıyor. Örnek vermek gerekirse Milli görüşün Sakarya’da unutulmaz ismi Havva Önal yıllarca bu kentte Milli Görüşün bir yere gelmesi için gecesini gündüzüne kattı. Onun çalışma tarzıyla günümüzdeki AK Parti’de siyaset yapanların tarzı pek birbirine uymuyor. Yine uzun yıllardır bildiğimiz, tanıdığımız AK Parti’nin unutulmaz isimlerinin giyim tarzıyla yeni kadroların giyim tarzları birbirine hiç uymuyor. 

Dar paça, kısa ve bacakları gösteren pantolon, ve kısa pantolon, düğme aralarından vücudun görüldüğü dar kesim Slim Fit gömlek giyimlere AK Parti kadroları tepki gösterirken, AK Parti Sakarya İl Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Gökdemir’in Serdivan Cadde54’teki lüks bir kuaförde cilt ve yüz bakım videosu bir anda Sakarya’da gündem oldu. Ortaya çıkan görüntülere tepki gösteren AK Partililer ise, “İlk kurulduğumuzda dar pantolon, bacakları gösteren pantolon, çorapsız ayakkabı yoktu. Kılların düğme arasından çıktığı dar kesim gömlekler hiç yoktu” dedi.

Giyim tarzının yanı sıra Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Gökdemir’in görüntüsüne de tepki gösteren AK Partililer, “Bizim böyle bir tarzımız yok. Böyle olmamalı, hadi cilt ve yüz bakımı yaptırdın. Niye bunun yayınlanmasına engel olmazsın” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan’a da tepki geldi. Ramazan ayında emekliler parasızlıktan inim inim inlerken İl Başkanı ile Milletvekilinin çiftetelli oynamasına tepki gösterenler, “Ramazan yanını bırakın, seçimi de bırakın, normalde zamanda hangi Milletvekili ile il başkanı bu şehirde çiftetelli oynayıp, bu görüntüleri sosyal medyaya servis etti” diye sordu.