Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanması dolayısıyla sosyal medya hesabından mesaj yayımladı. Belediye başkanlarını tebrik eden Altuğ, "Ülkemiz örnek demokrasi duruşunu bir kez daha gösterdi. Artık önümüze bakarak şehirlerimizi ve ülkemizi geliştirmek için ayrışmadan kol kola birlikte yürüme zamanıdır." dedi.

Altuğ mesajında şunları kaydetti:

"Bir yerel seçimi daha ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Sakarya’mızda da demokratik bir zeminde gerçekleştirerek noktaladık.

Seçilen tüm İl/İlçe Belediye Başkanlarını kutluyor, kendilerine başarılı bir görev dönemi diliyorum.

Yeni Şafak yazarından Bayraktar’ın o paylaşımına kinayeli yorum: "Çok rahatsızlık verdik size, çok özür dileriz" Yeni Şafak yazarından Bayraktar’ın o paylaşımına kinayeli yorum: "Çok rahatsızlık verdik size, çok özür dileriz"

Seçimler bir bayrak yarışıdır ve vatandaşımızın sükunetle kullandığı oylarıyla bu hizmet bayrağını başkalarına devretmesi de demokratik şölenin bir göstergesidir.

Artık önümüzde 4 yıllık seçimsiz bir dönem var. Aday adaylıkları sürecinden bugüne kadar ülkemizin bir numaralı gündemi olan seçimi bir kenara bırakıp bu gündem nedeniyle ertelediğimiz özellikle ekonomiyi, üretimi, ihracatı ve istihdamı artıracak hamleleri ivedilikle hayata geçirmek adına vakit kaybetmeden harekete geçmeliyiz.

Ülkemiz örnek demokrasi duruşunu bir kez daha gösterdi. Artık önümüze bakarak şehirlerimizi ve ülkemizi geliştirmek için ayrışmadan kol kola birlikte yürüme zamanıdır."