Ünlü pop müziği sanatçısı, Sakarya'nın gururu olarak bilinen Akif Yener, kendi besteleri arasında öne çıkan tarihte Sakarya için ilk yazılan şarkı "Onun Adı Efsane Sakarya" ve "Ne Aşk Ne Hayat" gibi unutulmaz şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kurdu. Özellikle "Onun Adı Efsane Sakarya" şarkısı, Sakarya için bir milli marş niteliği taşıyor,54 kelimeden oluşuyor ve şehrin tarihine ışık tutuyor.

Yıllar içinde edindiği deneyim ve birikimle müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edinen Akif Yener, 13 yıl önce çıkardığı "Ne Aşk Ne Hayat" single albümüyle de büyük beğeni toplamıştı. Şimdi ise hayranlarının merakla beklediği yeni albümü ve heyecan dolu konserleriyle sahnelerde yerini korumaya devam ediyor..

Makine Mühendisleri Odası’ndan klima uyarısı Makine Mühendisleri Odası’ndan klima uyarısı

Son olarak, Sakaryaspor'un 50. yıl marşı ( Bu kalp seninle Sakaryaspor )nı besteleyen Yener, hem spor hem de müzik dünyasında adından söz ettirerek Sakarya ve Sakaryaspor’un gururunu bir kez daha taçlandırdı. Yeni albümü ve konserleriyle müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak olan Akif Yener'in projeleri, heyecanla bekleniyor.

Sanatçının yeni albümü ve konserleriyle ilgili detaylar, hayranlarıyla paylaşılacak sürprizlerle dolu olacağı belirtiliyor. Aynı zamanda yaşam koçluğu ve danışmanlık hizmetleri veren Sakarya'nın yetiştirdiği müzikal değer Akif Yener, kariyerindeki bu yeni dönemle birlikte müzikseverlerin gönlünde taht kurmaya devam edecek gibi görünüyor.