Başkan Alemdar, bayramlaşma programlarına katıldı Başkan Alemdar, bayramlaşma programlarına katıldı

Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şeyda Tok ve İlçe Tarım Müdürü Veysel Meydan, Türk Kızılay Akyazı Şubesi'ni ziyaret ederek şube başkanı Mustafa Birincioğlu ile bir araya geldi.

Ziyaret sırasında, Kızılay'ın ilçede yürüttüğü faaliyetler hakkında detaylı bilgi verildi. Mustafa Birincioğlu, Kızılay'ın yerel halkın sağlık ve refahını artırmak için gerçekleştirdiği projeleri ve yardım kampanyalarını anlattı. Ayrıca, Kızılay'ın afet durumlarında nasıl organize olduğu ve hızlı bir şekilde yardım ulaştırdığı konuları üzerinde duruldu.

Toplantıda, İlçe Sağlık ve Tarım Müdürlükleri ile iş birliğini artırma konuları da ele alındı. Özellikle sağlık taramaları, gıda güvenliği ve tarım destekleri gibi konularda ortak projeler geliştirilmesi üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Bu projelerin, Akyazı halkına daha kapsamlı ve etkili hizmetler sunmak adına önemli bir adım olacağı vurgulandı.

Görüşmenin sonunda, Türk Kızılay Akyazı Şube Başkanı Mustafa Birincioğlu, Dr. Şeyda Tok ve Veysel Meydan'a Kızılay gönüllü yeleği hediye etti. 

568590C8 057F 4115 8Ddf Cb449348D35F6Af6B606 D30D 48Dc 9876 685Dee501A57