MHP Akyazı İlçe başkanlığına bağlı KAÇEP’in  (Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları) sorumlu başkan yardımcısı Semra Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri tarafından “Üç hilalli sancağın altında buluşuyoruz” sloganı ile çarşı merkezinde açılan standında üye kayıt işlemi başlattı.

MHP Akyazı İlçe başkanı Soyhan Sofuoğlu ve yönetimi ile MHP’li Belediye Meclis üyelerinin de destek verdiği bu çalışmaya Akyazılılar ilgi gösterdi.

Standı ziyaret eden MHP İlçe başkanı Soyhan Sofuoğlu, KAÇEP’ ta görev alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Güzel bir çalışma ile Akyazılı hemşerilerimizle bir araya geliyorlar. Teşkilat olarak bizde bu değerli mesai arkadaşlarımızı desteklemek için buradayız dedi.

Sofuoğlu “önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” ilkesini şiar edinmiş bir partiyiz. Partimizin siyasi politikalarını öğrenmek ve partimize üye olmak isteyen hemşerilerimize gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ediyorum. Üye olan hemşerilerimize de hayırlı olsun diyorum diyerek açıklamasını tamamladı.

KAÇEP’ten sorumlu İlçe başkan yardımcısı Semra Göktepe’de açtıkları standa gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi ve İlçe başkanı ve yönetimi ile partili belediye meclis üyelerine verdikleri için destek için teşekkür etti. 

Saadet Partisi'nden kongre kararı Saadet Partisi'nden kongre kararı

thumbnail_IMG-20220826-WA0032IMG-20220826-WA0031IMG-20220826-WA0021