Akyazı'da bir çiftliğe jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda boyları 1 ile 2.5 metre arasında değişen 17 kök kenevir bitkisi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 103 adet tabanca mühimmatı, 8 adet av tüfeği mühimmatı ve 1 adet esrar öğütme mekanizması ele geçirildi. Konuya ilişkin 2 şüpheli gözaltına alındı.

Kalbine dayayıp silahı ateşledi Kalbine dayayıp silahı ateşledi

Akyazı ilçesi Yağcılar Mahallesi'nde bulunan çiftlikte yasadışı kenevir ekimi yapıldığı bilgisi alan Sakarya İl Jandarma KOM Şube Müdürlüğü ve Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti. 

KOM Şube Müdürlüğü, Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ve Narkotik Köpek Unsuru ekiplerince Ö.B. ve Y.B. isimli şahıslara ait çiftliğe düzenlenen operasyonda boyları 1 ile 2.5 metre arasında değişen 17 kök kenevir bitkisi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 103 adet tabanca mühimmatı, 8 adet av tüfeği mühimmatı ve 1 adet esrar öğütme mekanizması ele geçirildi.

Konuya ilişkin Ö.B. ve Y.B. isimli 2 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

277c0ec3-b5c5-4f12-92da-b0cb053cb106