KARAOĞLAN SÜRRİZİ Akyazı Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Akyazı İlçe Spor Müdürlüğü tarafından KYK Müdürlüğü tarafından öğrenciler için düzenlenen Futsal Turnuvası sona erdi. 12 takımın katıldığı turnuvanın son gününde Akyazı İlçe Spor Müdürü Adem Altun ve ilimiz üst klasman hakemi Atilla Karaoğlan ile taraftarlar yerini aldı. Nefesleri kesen müsabakalar sonunda şampiyonluğu Çakma Barca elde etti. İkinciliği Boşnak Unidet, üçüncülüğü ise Hemrişelik Yönetimi elde etti. 

Sakaryaspor Afrikalı futbolcuyu denemek için antrenmana çıkarttı Sakaryaspor Afrikalı futbolcuyu denemek için antrenmana çıkarttı

KUPA VE MADALYA Akyazılı öğrenciler için düzenlenen futsal turnuvasının son derece verimli geçtiğini belirten Akyazı İlçe Spor Müdürü Adem Altun, “Akyazımız da üniversite okuyan ve yurdumuzda barınan öğrencilerimizin sosyalleşmesi, spor yapması ve kaliteli vakit geçirmeleri bizler için çok kıymetli. Final maçlarının oynanıp dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını takdim ettik. Bu organizasyonda bizleri kırmayıp gençlerimizle birlikte olan ve Akyazımızın markası,gururu gençlerin örnek aldığı kıymetli ve değerli kardeşim FIFA kokartlı hakemimiz Atilla Karaoğlan’ın katılımından çokmutlu olduk. Dereceye tüm sporcuları kutluyorum” dedi.