Akyazı ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan uyuşturucu operasyonunda şeffaf poşet içerisinde 83 adet hap ile folyoya sarılı gram metamfetamin ele geçirilirken, olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Çalışmak için gittiği Bodrum'da kaza yaptı! Sakaryalı Burakcan yaşam savaşı veriyor Çalışmak için gittiği Bodrum'da kaza yaptı! Sakaryalı Burakcan yaşam savaşı veriyor

Alınan bilgiye göre, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ve Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Akyazı ilçesinde A.T.A.M. isimli şahsın elinde satışa hazır uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurduğu ve satmak için müşteri aradığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. 

İl Jandarma Komutanlığı ve Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, takibe aldıkları A.T.A.M. isimli şahsın yine A.A.A.E.D. isimli şahsa şapkanın içerisinde gizlediği uyuşturucu satmaya çalıştığı esnada operasyon yaptı.

Olay bölgesinde bulunan A.T.A.M isimli şahsın yere atmış olduğu şeffaf poşet içerisinde 83 adet gözle görülebilir bir şekilde uyuşturucu ve uyarıcı madde olduğu değerlendirilen haplar ile folyoya sarılı yaklaşık 2 gram olan Metamfetamin olduğu değerlendirilen uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirildi.

A.A.A.E.D isimli şahıs gözaltına alınırken, olay yerinden kaçan A.T.A.M. isimli şahsın yakalanması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

af40643d-2f0b-4853-8c63-e2c3a05f0af9