AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Alemdar dün AK Parti Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek teşkilat üyeleri ve Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Destek İstedi

Başkan Yusuf Alemdar, ziyaretlerde yaptığı konuşmada partililerden destek isteyerek, "Yıllardır elimizden geldiğince bu şehre hizmet ediyoruz. Belediyecilikte kazandığımız tecrübe neticesinde Büyükşehir Belediye başkan adaylığına talip olduk. Bu itibarla hepinizin dua ve desteğini bekliyorum. Allah nasip ederse el ele, omuz omuza, gönül gönüle bu kutlu davaya hizmet etmeye devam edecek, istişare halinde şehrimizi birlikte yöneteceğiz" ifadelerini kullandı.

thumbnail_17Alemdar Destek İstedithumbnail_19Alemdar Destek İstedithumbnail_21Alemdar Destek İstedithumbnail_12Alemdar Destek İstedithumbnail_14Alemdar Destek İstedithumbnail_10Alemdar Destek İstedithumbnail_11Alemdar Destek İstedithumbnail_6Alemdar Destek İstedithumbnail_9Alemdar Destek İstediAlemdar Destek İstedi2Alemdar Destek İstedi5Alemdar Destek İstedi