KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

OYUNUMUZ ORTADA

Serdivanspor'un genç ve başarılı antrenörü Uğur Alemdar, zorlu Karasu maçı öncesi HALK54 Spor Müdürü Kadir Şirin'e konuştu. Futbolseverlere çok iyi bir  Serdivanspor izlettireceklerini söyleyerek sözlerine başlayan genç teknik adam, “Bugün herkes çok güzel bir takım izleyecek. Rakibimizi çok iyi biliyor ve saygı duyuyoruz. Bugünkü mücadeleden Allah'ın izniyla galip ayrılacağımızı düşünüyorum. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Gerçekten oynadığımız oyun, sporcuların takımın ortaya koyduğu karakter, bizlerin de çalışmasıyla ve ilahi adaletle biz bugün mutlu sona ulaşan taraf olacağız.

TAKIMINA İNANIYOR

Karasuspor'un çok dirençli bir takımla karşılaşacağını vurgulayarak sözlerine devam eden başarılı Uğur Alemdar, “Bugün sahaya ayak basan, kendinden emin olan bir Serdivan izlettireceğiz. Takıma inancım çok fazla. Zaten takıma inandığım için her maça galip geleceğimi söylüyorum. Onlara inandığım için zaten ben bu kelimeleri kullanıyorum. Bu ropörtajı da ondan veriyorum. Takıma inanıdğım için bunları rahatlıkla söyleyebiliyorum. Çok kaliteli ve tehlikeli oyuncuların bir arada olduğu, her an skoru değiştirecek oyunculara sahip olmanın verdiği güven her maça 1-0 önde başlamamızı sağlıyor” dedi. 

İNANCIM ÇOK FAZLA

Semih İlkis yönetim kurulu listesinde Semih İlkis yönetim kurulu listesinde

“Maçı kazanma şansımızı yüksek görüyorum” diyen başarılı teknik adam, “Tabii ki futbol bu. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İnancım çok fazla. İyi çalıştık sezon başından beri. İyi geldik. Play-Off'larda neler yapabileceğimizi ortaya koyduk. İlk hafta talihsiz bir yenilgi ile lige başlamamamıza rağmen  çok ciddi rakiplere karşı 6'da 6 ve oyunda ezici bir üstünlük sağlayarak buraya kadar geldik. Tabii ki hedefimiz şampiyonluktu ama olmadı. Sonuçta ligi şampiyon olan takımla aynı bitirmemize rağmen Play-Out oynayacağız. Bu üzücü oldu ama biz zoru seviyoruz.” 

LİGİN TEK ŞAMPİYONU

Oyuncularının kalitesine güvendiğini ısrarla vurgulayarak sözlerine devam eden Alemdar, “Bu maçı da kazanacağımızı ve gerçekten ligin tek şampiyonu olan takımının biz olacağına inanıyorum. Bugün rakibe sahanın her yerinde basan, mücadele eden, koşan, temposunu hiçbir zaman düşürmeyen, rakip takım BAL olmasına rağmen onun oynamak istediği oyunu kabullenmeyen ve kendini oyunumuzu ona benimseten bir Serdivanspor izlettireceğiz. Bugün bu stattan güzel bir galibiyetle şampiyonluğumuzu kutlayacağız” diye konuştu.