Ramazan Bayramı münasebetiyle Sakarya Şeyh Edebali Camii’nde bayram namazı kıldırıp, hutbe irad eden Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Büyükşehir Beledye Başkanı Yusuf Alemdar ve Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'e ziyaret gerçekleştirdi. 

Kaçak su kullanımlarına karşı denetimler başladı Kaçak su kullanımlarına karşı denetimler başladı

Yusuf Alemdar, Erbaş'ın ziyareti ile ilgili; "Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve İl Müftüsü Mehmet Aşık’ı Belediyemizde ağırlayıp, bayramlaştık. Dua ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi. 

Ali Erbaş, Serdivan Belediyesi'nin bayramlaşma programına da katıldı. 

Belediye Başkanı Osman Çelik, Erbaş'ın ziyareti ile ilgili; "Bayramlaşma merasimimize katılan Diyanet İşleri Başkanımız Ali Erbaş ve İl Müftümüz Mehmet Aşık beyefendileri Belediyemizde ağırlama şerefine nail olduk. Duaları ve hayırlı olsun dilekleriyle bayramımızı daha da güzelleştiren Diyanet İşleri Başkanımız ve İl Müftümüze ziyaretleri için teşekkür ediyorum" dedi. 

G K0 U Emn W4 A0 H7PzG K0 U Emm X Q A A Y J NG K0 U Emg X U A Anm ZkG K0 U Emg W8 A A C6 C EG K0 G68 N W8 A Atj V MG K0 G68 M Xw A Ax E J CG K0 G68 M W Q A A JazwG K0 G68 L X A A A Rp D N