31 Mart yerel seçimleri sonrasında Sakarya’da seçilen ve mazbata alarak göreve başlayan belediye başkanları genel merkezin yolunu tutuyor. Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un konuğu olan Sakaryalı belediye başkanları sonuçlar üzerine istişare yapıyorlar.

Belediye başkanlarını iftar yemeğinde ağırlayan Yavuz’un seçim sonrası ilk konuğu ise Adapazarı Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Mutlu Işıksu oldu. Adapazarı’ndaki seçim süreci sonuçlarına yönelik değerlendirmenin yapıldığı görüşmede ilçenin durumunun ele alındığı öğrenildi.

Yavuz dün akşamda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen ve mazbatasını alarak göreve başlayan Yusuf Alemdar ile ekibini ağırladı. Yapılan görüşmeyi sosyal medya hesabından duyuran Başkan Alemdar, “31 Mart Yerel Seçimleri sonrası mazbatamızı alıp görevimize başladık. Bugün ise Ankara'da Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz'u ziyaret edip, seçim süreci ve Sakarya'mız hakkında istişarelerde bulunduk. Başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerin kullandı.

MHP İl Başkanı Alkaş gençlerle buluştu MHP İl Başkanı Alkaş gençlerle buluştu

Yavuz’un birkaç gün daha Ankara’da ilçelerin belediye başkanlarını ağırlaması ve sonrasında bayram programları için Sakarya’ya gelmesi bekleniyor.

A I Y 1A I Y 2A I Y 1715050550