CHP'li Taşkent'ten bakana menzil tatil köyü soruları CHP'li Taşkent'ten bakana menzil tatil köyü soruları

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun katılımıyla gerçekleşen 74. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı'nın açılış törenine katıldı. İnci, toplantıda Bakan Uraloğlu ile Sakarya'nın geleceğine yönelik önemli konuları ele aldıklarını belirtti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, şehre yapılacak yeni yatırımlar ve devam eden projelerin tamamlanması konusunda Bakan Uraloğlu ile istişarelerde bulunduklarını ifade eden Milletvekili İnci, Bakan Uraloğlu'na Sakarya'ya gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

İnci, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nun teşrifleriyle gerçekleşen 74. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı’nın açılış törenine katıldık. Sayın Bakanımız ile şehrimizde yapılacak yeni yatırımlar ve yarım kalan projelerin tamamlanması hususunda istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza şehrimize gösterdiği hassasiyetten ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Sağlık ve ulaşım başta olmak üzere, şehrimiz için her konuda, hiçbir ilçemizi ayırmadan ve ayrıştırmadan yatırımlarımızı artırmak ve milletimizin talep ve ihtiyaçlarına çözüm bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

G L7 S Wk L W U A Af D C0G L7 S Q Fw X Y A A M EntG L7 S Q Fs Wg A A HebwG L7 Rw N Ws A A I D Zc