Fuat Koçer - Bülent Yaman

Kılıçaslan, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor Kılıçaslan, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Hendek Belediyesi’nde tam 4 dönem başaralı hizmetlere imza attıktan sonra 25. Dönem Sakarya Milletvekili seçilen ve halen AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı olan Ali İnci, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı oldu. AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’ne (SKM) gerekli evraklarını teslim eden İnci, hayli kalabalık ve coşkulu bir kalabalık tarafından alkışlandı.

Belediye başkanları, AK Parti İl ve İlçe yönetim kurulu başkan ve yardımcıları, kadın ve gençlik kolları yönetici ve üyeleri, partinin ileri gelenlerinin de hazır bulunduğu adaylık başvurusunda AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever aday adaylığı belgesini İnci’den teslim aldı.

Habercilere kısa bir açıklama yapan Ali İnci, her zaman olduğu gibi ülkeye ve vatandaşa hizmet odaklı bir yola çıktığını, bu çıktığı kutlu yolda kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti. Dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin emin adımlarla yoluna devam ettiğine vurgu İnci, “Hizmet için bu kutlu yola çıktık. Hayırlı olsun” dedi.