SATSO 1.Meslek Komitesinden seçimlere katılan Alper Tatlı, yol arkadaşları ile birlikte yoğun bir süreç yaşadıklarını aktararak kendilerini destekleyen isimlere teşekkür etti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde, Tarım Ürünleri Üretimi ve Ticareti ile uğraşan firmaların bulunduğu 1.Meslek komitesinden Şamil Tanta, Gökhan Yorulmaz, Murat Özer ve Mustafa Miraç Şirin ile birlikte liste yaparak seçime giren Alper Tatlı, uzun yıllardır bu komiteden meclise giren isimlere karşı iyi bir seçim mücadelesi verdiklerini ifade ederek kendilerini destekleyen isimlere teşekkür etti. Tatlı, “SATSO 1.Meslek Komitesi seçimlerinde 97 oya karşı 105 oy ile seçimleri kaybettik. Sektörümüzü meclisimizde temsil edecek arkadaşlarımıza öncelikle tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. İki listenin yarıştığı bu seçimde kısa sürede çok sayıda kişinin desteğini alarak çok az bir farkla seçimi kazanamamış olmamız elbette üzücü. Ancak uzun yıllardır 1.Meslek komitesinden SATSO’da görev alan değerli ve tecrübeli isimlere karşı aldığımız bu oy sayısı da bizler için sevindiricidir. Bizler sandığın kararına saygılıyız ve bugünden sonra odamız ve meslek komitemize dışarıdan her türlü desteğe hazırız” dedi.

Vatandaşlar et ürünlerini rahatlıkla alabiliyor mu? Vatandaşlar et ürünlerini rahatlıkla alabiliyor mu?

Tatlı son olarak ise şunları kaydetti: “Bize bu seçimde destek veren hatta vermeyen herkese kısaca tüm sektörümüze teşekkür ediyorum. Gerçekten de sektörümüz için dinamik bir seçim süreci yaşadık. Bu süreç sektörümüzün daha da güçlenmesi açısına son derece olumluydu. Sektörümüzün genç isimleri ile önemli bir mesafe kat ederek başarılı bir süreç geçirdik. Bu süreçte durmaksızın çalışarak bizlere destek veren tüm yol arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.”