KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

TEK GALİP FERİZLİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Amatör Süper Lig Ali Arslan Play-Off Grubu ilk haftası birbirinden zorlu maçlara sahne oldu. 8 takımın yer aldığı grubun ilk haftasında oynanan 4 karşılaşmanın üçü beraberlikle sonuçlanırken, Ferizlispor 2011 ile Serdivanspor arasında oynanan zorlu karşılaşmada gülen Kuzey temsilcisi oldu. Müthiş maçlara sahne olan ligin ilk haftasında fileler 11 kez havalandı. 

Hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Ferizlispor 2011, Süper Lig'in flaş takımlarından Serdivanspor'u 2-1 mağlup ederek gruptaki rakiplerine bir anlamda gözdağı vermiş oldu.

BERABERLİK HAFTASI

İki takım taraftarının yoğun ilgi gösterdiği As Akyazıspor ile Arifiyespor ile Erenler Stadı'nda kozlarını paylaştı. Nefeslerin kesildiği karşılaşmada taraflar birer puana razı oldu. Hedeflerini BAL olarak belirleyen Hendek Yeşilyurt Beldespor ile Kazımpaşa Beldespor arasındaki 4 gollü karşılaşmada kazanan çıkmadı. Nefeslerin kesildiği karşılaşmada iki takım oyuncularının güzel oyunu maça damga vurdu. Günün son maçında ise Sakarya Çarkspor ile İzlog Pamukovaspor karşı karşıya geldi. Lig'in en kaliteli kadrolarından birine sahip iki takım arasındaki zorlu karşılaşmada puanlar paylaşıldı:1-1. 

Amatör Süper Lig Ali Arslan 

Play-Off Grubu 1.Hafta Sonuçları

Ferızlispor 2011 2 – 1 Serdivanspor 

As Akyazıspor 1 – 1 Arifiyespor 

Yeşilyurt Beldespor 2 – 2 Kazımpaşa Beldespor 

Sakarya Çarkspor 1 – 1 İzlog Pamukovaspor

**

Amatör Süper Lig Ali Arslan 

Play-Off Grubu 2.Hafta Programı

23.3.2024 Cumartesi

Sakaryaspor'da özlem duyulan hayale adım adım Sakaryaspor'da özlem duyulan hayale adım adım

Erenler Atatürk 1 No'lu Saha

15:00 Arifiyespor - Yeşilyurtbelde

Erenler Atatürk 1 Nolu Saha

21:00 Sedıvanspor - As Akyazısapor 

Erenler Atatürk 2 No'lu Saha

15:00 Kazımpaşa Birlik-  Sakarya Çark

Erenler Atatürk 2 No'lu Saha

21:00 İzlog Pamukovaspor - Ferızlıspor 2011

3-3722-4281-601