Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bölüm Başkanı Profesör Doktor Erten Gökçe, Anka Eğitim Kurumları Kampüsü Konferans Salonunda öğrencilerle buluştu. 

Savaşçı, okul ziyaretlerine devam ediyor Savaşçı, okul ziyaretlerine devam ediyor

BAŞARMANIN YOLLARINI ANLATTI

Profesör Doktor Erten Gökçe: "Her öğrenci başarılı olabilir, hedefi ve kendisine ait planı olması önemli. Ayrıca bir diğer en önemli nokta ise plana uymak, hedefi noktasında ısrarcı olmak. İlgi ve özellikle de yetenekler doğrultusunda elinden gelenin en iyisini yapabilmek. En iyi seçim bireyin kendisinin yaptığı seçimdir. Çalışma programının kendisine özel olması gerekiyor." dedi. 

00da2080-081d-4c58-9c79-c7d09b394226

ANKA KOLEJİ ÖĞRENCİ SEMİNERLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Kurucusu Matematik Profesörü Murat Tosun olan Anka Eğitim Kurumlarında öğrencilere dünya çapında akademisyenler ile seminer çalışmalarına aralıksız devam ediliyor. Seminer sonrası Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bölüm Başkanı Profesör Doktor Erten GÖKÇE'ye teşekkür eden TOSUN, "Eğitim hamlelerimiz artarak devam edecek. Sakarya'da akademik başarımızın yanı sıra uluslararası camiada prestijli akademisyenler ile öğrencilerimizi buluşturuyoruz. Bilindiği üzere Anka Eğitim Kurumlarından mezun olup bügün meslek sahibi olan Doktor, Avukat, Mühendis, Eczacı, Öğretmen bir çok öğrencimiz ilede okuyan öğrencilerimizi yan yana getirmiştik. Eğitim-öğretim faaliyetlerine yüksek bir kalite getirdik, hizmetlerimiz, projelerimiz artak devam edecek." dedi.

ee2dc81a-18e6-4e62-95da-1c4fdb9a0e06