İstanbul Adile Sultan Kasrında, içerisinde Hababam sınıfının da bulunduğu Validebağ Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıyı Arifiye Öğretmen Okulları Derneği Sakarya ve İstanbul grubu organize etti.

Kuşaklar arası sevgi, saygı ve dostluğun, dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiği toplantıda ayrıca, Sivil Toplum Kuruluşlarında yöneticilik yapıp, başarılı olan mezunlardan; Kazım Sarnık, Erol Afşar, Kemalettin Solmaz ve Menderes Tüfekçi’ye “Sivil Toplum Liderleri” kategorisinde ödül plaketleri öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Mezunlar daha sonra Validebağ Öğretmenevindeki Hababam sınıfını, okulunu ve müzesini ziyaret ettiler. Mezunlardan Yılmaz Yürek’in çektiği fotoğraflarla ölümsüzleştirilen buluşmada okul yıllarını anarak hasret gideren mezunlar ödül alan arkadaşlarını tebrik ederken, toplantıyı organize eden mezunlara teşekkür ettiler, katılan öğretmenlerine şükranlarını sundular.

Serdivan Maarif ailesi moral motivasyon gecesinde bir araya geldi Serdivan Maarif ailesi moral motivasyon gecesinde bir araya geldi

thumbnail_arifiye mezunları (12)thumbnail_arifiye mezunları (6)thumbnail_arifiye mezunları (8)thumbnail_arifiye mezunları (1)