Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 1200 metre yağmur suyu hattı döşeyerek, Gödemen mevkiinin yağmur suyu problemini çözdü.

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Fatih Mahallesinde Gödemen Mevkii’nin yağmur suyu sorununu çözmek ve bölgede bulunan alt geçitteki su taşkınlarının önüne geçmek amacıyla başlattığı yağmur suyu hattı çalışmasının sonuna geldi.

Çalışmalar kapsamında 2 aylık süre içerisinde 1200 metre uzunluğunda 500’lük koruger boru döşeyen Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, bölgedeki yağmur suyu sorununun ortadan kalktığını belirtti.

1-52

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “ İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin sağlam altyapı ağını genişleterek, geleceğe taşıyacak çalışmalara her geçen gün yenisini ekliyoruz. Tamamladığımız projelerle, altyapı sorunu olan bölgelerin sorunlarını kalıcı olarak çözüyoruz. Arifiye için gece-gündüz demeden çalışıyor, daha sağlam ve sürdürülebilir bir alt yapı inşa ediyoruz. İlçemize ve bölge halkına hayırlı olsun.” dedi.

SGM’de sertifikalı ‘Çocuk Gelişimi Eğitim’leri başlıyor SGM’de sertifikalı ‘Çocuk Gelişimi Eğitim’leri başlıyor

3-29