Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aralık kültür sanat etkinlikleri birbirinden değerli tiyatro oyunları ile devam etti. Aralık ayı programları arasında yer alan ve miniklerin büyük beğenisini kazanan ‘Arkadaşım Dalmaçyalı’ oyunu Sosyal Gelişim Merkezi’nde 2 ayrı seansta gerçekleştirildi. Minik sanatseverler tarafından hayranlıkla izlenen tiyatro oyununda şarkılar hep birlikte söylendi. Program sonunda çocuklar oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

70 yaşındaki siroz hastasına TİPS işlemi uygulandı 70 yaşındaki siroz hastasına TİPS işlemi uygulandı

Oyun sonunda sahnede minikler ile fotoğraf çekilen ekip, etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca yapılan açıklamada, çocukları sanatla buluşturup kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinliklerin hız kesmeden devam edeceği bildirildi.

‘Arkadaşım Dalmaçyalı’ Oyunu Minik Sanatseverler Ile Buluştu4‘Arkadaşım Dalmaçyalı’ Oyunu Minik Sanatseverler Ile Buluştu3‘Arkadaşım Dalmaçyalı’ Oyunu Minik Sanatseverler Ile Buluştu‘Arkadaşım Dalmaçyalı’ Oyunu Minik Sanatseverler Ile Buluştu2