15 Temmuz'da ölümden dönen gazi Mustafa Aras yaşadığı dehşeti anlattı 15 Temmuz'da ölümden dönen gazi Mustafa Aras yaşadığı dehşeti anlattı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Trafik Denetleme ve Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 10 derece üzerine çıkarak 40 dereceyi bulması üzerine yoğun bir klima denetimi için sahaya indi.

Sakarya Sağlık Kampüsü duraklarında şehir içi, ilçeler arası özel halk otobüsleri ve belediyeye ait otobüsleri kontrol eden ekipler, şoförlere günün sıcak saatlerinde klimaların kapatılmaması konusunda uyarılarda bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımadaki denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Yaz sıcaklarının başlamasıyla birlikte halkımızın daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde seyahat edebilmesi için toplu taşıma araçlarında klima denetimlerimizi artırdık. Şehir genelinde otobüs ve minibüslerin klimalarının aktif olarak çalışıp çalışmadığının yanı sıra araç içi genel kontrollerimize de devam etmekteyiz. Denetlemelerimiz yaz boyunca devam edecektir” dendi.

Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi 5Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi 6Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi 4Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi 2Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi 3Artan Sıcaklıklar Sonrası Toplu Taşımaya Klima Denetimi