Sakarya ASKF yönetimi seçim sonrası gerçekleştirdiği tebrik ziyaretlerine Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ile devam etti. 

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, ASKF yöneticileri Hüdaverdi Bahadır, Orhan Bayraktar, Necmettin Koçak, Saim Sezgin, Niyazi Aka, Adem Bilgen, Behlül Bayrak, Recep Eren, Egemen Gürses, Mehmet Bilgin, Neşet Çakır, Adem Turan, Uğur Kobaş, Salih Yıldırım, Recep Odabaş, Yahya Berk, Sezgin Cumhur ve Selim Özen tarafından gerçekleştirildi. 

Ziyaret nedeni ile birlikte günün anısına Başkan Osman Çelik'e isiminin yazıldığı atkı hediye edildi. 

Yusuf Alemdar stadyumdan tüm şehre seslendi: “Gün Sakaryaspor'un etrafında kenetlenme günüdür” Yusuf Alemdar stadyumdan tüm şehre seslendi: “Gün Sakaryaspor'un etrafında kenetlenme günüdür”

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada " Osman Çelik kardeşim amatör spora, sporcuya ve branşlara çok yakın. Bölgesinde bulunan takımların amatör maçlarına gidiyor. Çalışma ekibinde sporcu kimliğime sahip arkadaşları var. Spor adına sevinçliyim. Serdivanda, sporda güzel çalışmalar olacak. 

Serdivan Beldiye Başkanı seçilen Osman Çelik kardeşimi bir kez daha tebrik ediyoruz, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. Serdivanda Spor dolu günlerin olması temennisi ile." dedi.