CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısı için bugün Sakarya'ya geliyor. Grup toplantısının yapılacağı  Atatürk Spor Salonu'nda hazırlıklar tamamlandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısı için bugün Sakarya'ya geliyor. Grup toplantısının yapılacağı Atatürk Spor Salonu'nda hazırlıklar tamamlandı.

Toplantı öncesinde hazır hale getirilen salonda 'Tank Palet vatandır satılamaz' ve 'Tank Palet bizimdir bizim kalacak' afişleri de asıldı. 

KILIÇDAROĞLU'NUN SAKARYA PROGRAMI
Partisinin grup toplantısı için bugün Sakarya'ya gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilk olarak Hendek'teki havai fişek fabrikasında hayatını kaybedenlerin aileleriyle görüşecek. CHP lideri Kılıçdaroğlu, Yerel Kültür Derneği'ni ziyaretinin ardından 13.30'da Atatürk Spor Salonu'na geçerek partisinin grup toplantısına katılacak.

Grup toplantısının ardından CHP'li milletvekilleri saha çalışması yapacak. Saat 15.15'ye Çark Caddesi esnafını ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, Şerefiye Cami önünde vatandaşlara seslenecek.

CHP lideri daha sonra Sakarya'daki kanaat önderleriyle Ramada Otel'de bir araya gelecek. Toplantının ardından Kılıçdaroğlu Sakarya'dan ayrılacak. 

Akçakoca'da balık tezgahları renklendi Akçakoca'da balık tezgahları renklendi

e4942ab8-68fc-4746-a0f8-4572e31c41895fd5cbb7-e36b-4dbd-90d8-e9ce50433f63