Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaptığı uygulamalarla şehrin estetik dokusunu değiştirip sembol noktaları güzelleştiriyor. Özellikle şehir merkezindeki sosyal donatı alanlarında revizeler yapan ekipler Aziz Duran Parkı’na küçük dokunuşlarla estetik bir görüntü kattı.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, park içinde bulunan yürüyüş alanlarında korkuluklara ‘led ışık’ uygulaması yaptı. Sarı renk veren ışıklar açıldığı andan itibaren gece saatlerinde parka görsellik kattı. Estetik bir görünüme kavuşan parkta ayrıca yürüyüş alanları, bu çalışmayla birlikte daha ışıklı alanlar haline geldi.

Yeni Milli Eğitim Müdür Bakırtaş oldu! Yeni Milli Eğitim Müdür Bakırtaş oldu!

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Estetik bir zenginlik oluşturduğumuz sosyal donatı alanlarımızı değiştirmeye, dönüştürmeye, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Son olarak başlattığımız aydınlatma uygulamalarımız şehrin muhtelif noktalarında devam edecek ve Sakarya’mıza görsellik katacak. Daha güzel bir Sakarya için 7 gün 24 saat çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz” denildi.

Aziz Duran Parkı’nın Gece Görüntüsü Bu Dokunuşla Değişti4Aziz Duran Parkı’nın Gece Görüntüsü Bu Dokunuşla Değişti3Aziz Duran Parkı’nın Gece Görüntüsü Bu Dokunuşla DeğiştiAziz Duran Parkı’nın Gece Görüntüsü Bu Dokunuşla Değişti2