Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ün de katıldığı tören ile Lütfiyeköşk Mahallesi doğal gaz ile buluştu.

Mahalle meydanında yapılan törene MHP’li Bülbül’ün yanında AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları da yer aldı.

Törende yaptığı konuşmada kendisinin Lütfiyeköşk mahallesinin damadı olduğunu anımsatan Babaoğlu, “Buradan fire vermeyiz diye düşünüyorum. İlçe başkanımız, meclis üyesi adayımız buralı. Burada yaptığımız çalışmaları doğal gazı da getirerek taçlandırdık. Lütfiyeköşk mahallemize doğal gaz hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

BÜYÜKŞEHİR İLE TAM UYUM VE İŞ BİRLİĞİ HALİNDE

“Girişimde bulunmasak, elimizi taşın altına koymasak doğal gazın gelmesi belki de 2028’i bulacaktı” diyen Babaoğlu, “AGDAŞ ile yaptığımız iş birliği sayesinde süreci hızlandırdık. Artık izlenecek yol belli. Nasıl ki, bu dönem tüm olumsuzluklara ve engellemelere rağmen 7 mahallemizde doğal gaz çalışmasının önünü açtıysak ve şuan Lütfiyeköşk ile beraber 4 mahallemize doğal gaz akışını sağladıysak yeni dönemde hedefimiz 17 mahallemizi daha doğal gaz ile buluşturmaktır. Bu nokta da önümüzdeki dönem elimiz daha güçlü olacak. Büyükşehir adayımız Yusuf Alemdar başkanımız ile yapacağımız çalışmalarla alakalı tam uyum ve iş birliği halindeyiz” ifadelerini kullandı.

BÜLBÜL: CUMHUR İTTİFAKININ GÜCÜYLE YAPILACAK

MHP Grup Başkanvekili Bülbül’de konuşmasında “Yerel yönetimde yeni döneme çok güçlü ve kararlı şekilde giriyoruz. Hendek’te kimsenin yapmaya gücü yetmeyecek işleri Cumhur İttifakı birlikteliğiyle, gücüyle başaracak olan Turgut Babaoğlu’dur. Hendek Meydan projesi, Süleyman Seba Spor Kompleksi, D100 yer altı geçiş projeleri, Cumhur İttifakı ile ilgili bakanlıkların desteğiyle hayat bulabilecek değerli projelerdir. İnşallah tüm bunları da Turgut başkanımız ile beraber Hendek’imize kazandırmış olacağız. Lütfiyeköşk mahallemize doğal gaz hayırlı olsun” dedi.

80 kişilik Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde parti dağılımı belli oldu! 80 kişilik Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde parti dağılımı belli oldu!

MUHTAR YILKIN; MAHALLEMİZ GEREĞİNİ YAPACAKTIR

Lütfiyeköşk Mahalle Muhtarı İsmail Yılkın ise “Turgut başkanımız 5 yıl boyunca mahallemiz için ne istediysek, hatta tüm muhtar arkadaşlarımız mahalleleri için ne istediyse yapma gayreti içerisinde oldu. Bu sürece çok yakından tanık oldum. Allah kendisinden razı olsun. Şimdi de biz Turgut başkanımızın isteğine cevap vereceğiz İnşallah. Mahallemiz gereğini yapacaktır ve Turgut başkanımızın yanında olacaktır” diye konuştu.