Zafer Partisi İl Başkanı Aydın Bahar, Sakarya’da resmi rakamlara göre açıklanan Suriyeli sayısının 15 bin 744 olduğunu belirterek, “Gerçek rakam çok daha yüksek bir rakam. Türkiye’de Suriyeli ve Afganlar başta olmak üzere 13 milyon sığınmacı ve kaçak bulunuyor. Bu durum hayat pahalılığı ve işsizliği körüklüyor, ülkemizin sırtında büyük bir kambur” diye konuştu.

Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi o mu? Metin Külünk 1.5 yıl sonra sessizliğini bozdu Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi o mu? Metin Külünk 1.5 yıl sonra sessizliğini bozdu

İMZA KAMPANYASI
Hafta sonu Serdivan’da sığınmacıların ve kaçakların gitmesi için açtıkları imza kampanyasına vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Zafer Partisi Sakarya İl Başkanı Aydın Bahar, “Türk milletine Suriyeli sığınmacıların ülkemize ağır maliyetini ısrarla ve kararlılıkla anlatıyoruz. Türkiye dışında 3 milyon Suriyeli beslediğimizi, son yılda insanlarımızın vergilerinden 100 milyar doların sığınmacılar için harcadığımızı vurguluyoruz. Zafer Partisi iktidarında 13 milyon sığınmacıyı göndereceğiz.

KÖY OKULLARI YENİDEN AÇILACAK
Zafer Partisi olarak Türk tarımının tekrar Türkiye’yi besleyeceği eski günlere gelmesi konusunda garanti veriyoruz. Devlet Planlama Teşkilatını yeniden kurarak ülkemizin kalkınmasını başlatmak temel politikalarımızdan. Ayrıca köy okullarını yeniden açacağız, sanayinin tek bölgede toplanmasının yerine tüm ülkeye dağılımının önünü açacağız” diye konuştu.