Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti.

Sakarya Barosu yeni yönetimi tören ile mazbatalarını aldı Sakarya Barosu yeni yönetimi tören ile mazbatalarını aldı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Ada Hayat Projesi nedeniyle yıkılacak binasından geçici binaya taşınan Adapazarı Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya esnafa gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Adapazarı’nın kalbinde başlayan dönüşüm çalışmalarını olumlu buluyor ve destekliyoruz. Bu kapsamda işletilen Ada Hayat Projesi şehrimiz için tarihi bir fırsattır. Kentsel dönüşümde öncü olan belediyemize ve değerli başkanımıza teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Başkan Akdardağan, “Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile koordineli çalışmalarımız devam edecek. Bu vesile ile başkanımıza tevazusu, samimiyeti, ilgisi ve esnafımıza gösterdiği hassasiyeti için ayrıca teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’da, Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimine ziyareti için teşekkür ederek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu.