KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

BU MAÇLAR KAÇMAZ

Heyecan dorukta! Süper Amatör Lig Play-Off'un final maçlarına doğru adımlarla ilerliyoruz ve sadece saatler kala, sezonun en kritik karşılaşmalarına tanıklık edeceğiz. Bu hafta sonu, BAL'a yükselecek ve Baraj Maçı oynayacak takım belli olacak. Ancak, hangi ekiplerin ter dökeceği ve hangi takımların hayal kırıklığı yaşayacağı hala belirsiz. Bugün Erenler ve 1 ve 2 No'lu Saha'da birbirinden zorlu iki maç var. İki maçın da başlama saatleri 19.00. Sezonun en zorlu maçlarına şahitlik edecek futbolseverlerin bugünkü kritik maçlara akın etmesi bekleniyor. 

FERİZLİ BAL'I İSTİYOR

Arifiyespor ile Ferizlispor 2011 arasındaki mücadele, tüm gözlerin üzerinde olduğu bir maç olacak.  Süper Lig lideri Ferizlispor 2011, Play-Off maçlarında gösterdiği performansla favori olarak öne çıkıyor ve Arifiyespor karşısında alınacak 3 puan Bölgesel Amatör Lig'e yükselmesi için yeterli olacak. Play-Off'ta Serdivanspor'u mağlup eden Ferizlispor, Serdivanspor'un kazanması halinde ikili averajla her türlü BAL'a yükselecek. 

TARİHİ BİR GÜN OLACAK

Yeşil siyahlı ekibin kazanması halinde, BAL'a doğrudan yükselecekler ve diğer sonuçlara bakmaksızın zaferin tadını çıkaracaklar. Ferizlispor'un mağlubiyeti halinde ise en kötü Baraj maçı oynayacak. Kuzey temsilcisinde zorlu kritik maç öncesinde sakat veya cezalı oyuncu bulunmuyor. Bu tarihi güne tanıklık etmek isteyen iki takım renklerine gönül veren taraftarların yoğun ilgi göstermesi beklenen karşılaşma Erenler Stadı'nda oynanacak. Zorlu karşılaşma saat 19.00'da başlayacak. 

SERDİVAN PUSUDA

Ferizlispor ile kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi veren Uğur Alemdar idaresindeki Serdivanspor, bugün zorlu maçta İzlog Pamukovaspor kozlarını paylaşacak. Serdivanspor'un BAL'a yükselmesi için Ferizlispor'un mağlup olması ve kendisinin kazanması yeterli olacak. Aksi halde Serdivanspor mağlup olduğu taktirde İzlog Pamukovaspor Baraj'a kalacak. Ancak, Pamukova temsilcisi de hala umudunu koruyor.13 puanla onların da BAL'a yükselme şansı var. 

PAMUKOVA UMUTLU

Ancak, rakiplerini yenmek zorundalar ve diğer maçların sonuçlarına bağlı olarak sıralamada yükselmek için ellerinden geleni yapacak. İzlog Pamukovaspor'un  kazanması, rakiplerinin kaybetmesini beklemelesi ve biraz da şansa ihtiyacı var. Ancak, futbolun tüm heyecanı ve belirsizliğiyle, her şeyin mümkün olduğunu unutmamak gerek. Sonuç olarak, Pazar günü oynanacak maçlar, futbolseverler için kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Kim BAL'a yükselecek, kim Baraj oynayacak? Merakla bekliyoruz!

Hakan Soylu futbol  kariyerini noktaladı Hakan Soylu futbol  kariyerini noktaladı

Süper Amatör Lig

Play-Off’ta Son Hafta Maçları

27 Nisan Cumartesi

Erenler 1 No'lu Saha 

19.00 Arifiyespor — Ferizlispor 2011        

Erenler 2 No'lu Saha    

19:00 İzlog Pamukovaspor — Serdivanspor

Sakarya Çarkspor — Yeşilyurt Beldespor (Saha Yok)    

Kazımpaşa Birlikspor — As Akyazıspor     (Saha Yok) 

Ekran Görüntüsü 2024 04 26 231616Ekran Görüntüsü 2024 04 26 231608Ekran Görüntüsü 2024 04 26 231601