Gençlerin Türkiye’nin geleceği olduğunu ifade eden Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan adayı Osman Çelik, sporda, sanatta, kültürde, eğitimde ve teknolojide yatırım üstüne yatırım yapma sözünü projeleriyle destekliyor. Başkan adayı Osman Çelik, çocuklar ve gençler için spor alanları inşa edeceklerini söyleyerek, “Devletimiz ülkemizin her karışında spor tesisleri inşa ediyor. Ülkemizin spor alanında elde ettiği başarılar bu tesisler sayesinde yıldız gibi parlarken, sporun merkezi olan Sakarya adeta her alanda kendi göstermesini çok iyi bilmiştir. Bizler de bu doğrultuda Serdivan Spor ve Kamp Merkezi Projemizi ilk olarak Kazımpaşa’da hayata geçireceğiz” diye konuştu.

SPOR VE KAMP MERKEZİ

Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri

Serdivan’ın dinamizmiyle potansiyeline katkı sağlamak, sporun alt yapısını güçlendirmek amacıyla hazırladıkları Serdivan Spor ve Kamp Merkezi ile 24 saat yaşayan bir kompleksin kısa sürede hizmete başlayacağını ifade eden Çelik, “ Serdivanımızın daha da gelişmesi, daha da büyümesi, güçlü bir şekilde yola devam etmesi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kuracağımız bu merkezde futbol sahaları, kamp ve konaklama tesisleri, basketbol, voleybol ve tenis sahaları yer alacak. Ayrıca fitness alanları, yürüyüş ve koşu parkurlarıyla tam donanımlı yaşam noktası haline dönüşecek bir merkezi oluşturacağız” dedi.

GENÇLER İÇİN DAHA ÇOK ALAN

Her yaş grubundan insana hizmet edecek projeleri hayata geçireceklerini dile getiren ve tüm vatandaşları düzenli spor yapmaya davet eden Osman Çelik, “Bu imkanları genişletmek adına ilk adımı Kazımpaşa’da atıyoruz. Gençlerimizin sporla meşgul olmalarını önemsiyoruz. İlgi alanları hangi branşsa, o branşta kendilerini yetiştirmelerini sağlayacak imkanları onlara sunacağız. Sayısını arttıracağımız tesisler sayesinde gençliğimizin geleceğe ışıl ışıl hazırlanmasını istiyoruz. Gençlerimiz için daha çok etkinlik alanları oluşturarak önemli bir hizmeti kendilerine sunacağız” ifadelerine yer verdi.

HER ALANDA GENÇLERİN YANINDAYIZ

Gençlerin spora yönlendirilmesi ve teşviki açısından önemli adımlar atacaklarını ifade eden Çelik, “Spor tesisleri, yaşam merkezleri inşa etmekten daha fazlasını yapıp, aslında gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak için gayretle çalışacağız. Sağlıklı yaşam bilinciyle, hepimizin umudu olan gençlerimizi kötü alışkanlardan koruyacağız. Sanat, kültür, spor, bilimsel etkinlikler ve sayısız faaliyetle, gençlerimizi güzel olanla buluşturacak onlara modern ve sporla iç içe bir kent hediye edeceğiz” dedi.

İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 7İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 6İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 5İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 4İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 3İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇ 2İşte Gençli̇k, İşte Serdi̇van Spor Ve Kamp Merkezi̇ Projesi̇