Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, toplumun her kesiminden vatandaşlarla buluşmalara devam ediyor. Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşen Gençlik buluşması programına Başkan Adayı Çelik’le birlikte, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve çok sayıda teşkilat mensubu eşlik etti.

Gençlik Buluşması hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Osman Çelik, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da her vesileyle belirttiği gibi; her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşları olarak gördüğümüz genç kardeşlerimizle Serdivan’a dair hedeflerimizi, bu kente kattığımız ve katacağımız değerleri konuştuk” dedi.

BBP Sakarya il yönetiminden Başkan Püsküllü'ye hayırlı olsun ziyareti BBP Sakarya il yönetiminden Başkan Püsküllü'ye hayırlı olsun ziyareti

Serdivan’a Dair Hayal ve Hedeflerimizi Paylaştık

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Adayı Osman Çelik; gençlere yönelik hayata geçirilecek projeler ve hizmetlere ilişkin bilgiler verirken “Birbirinden kıymetli genç kardeşlerimizle Serdivan’a dair hayallerimizi, hedeflerimizi bu kente kattığımız ve katacağımız değerleri konuştuk. Kendilerinin fikirlerini dinledik ve notlarımızı aldık. Onların hayalleri, düşünceleri geleceğimize yön verecek.” ifadelerini kullandı.

Gençler Emaneti Teslim Edeceğimiz Yol Arkadaşımız

Çelik; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da her vesileyle belirttiği gibi; gençleri arka bahçesi gibi görmeyen, aksine gençleri her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşları olarak gören bir anlayıştayız. Kuşaklar arasındaki anlayış farklarını zenginlik olarak gören bir düşünceyle genç kardeşlerimizle iletişim bağımızı kuvvetlendirdik. Umut ediyorum ki bundan sonra bu bağlarımızı daha da kuvvetlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Bu vesileyle, bu etkinlikte emeği olan ve etkinliğimize konuk olan değerli gençlerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Osman Çelik, Esentepe Gençleriyle Buluştu3Başkan Adayı Osman Çelik, Esentepe Gençleriyle Buluştu2Başkan Adayı Osman Çelik, Esentepe Gençleriyle Buluştu