Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Grup Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’de gerçekleştirdiği toplantıyı Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’la birlikte takip eden Alemdar, toplantının ardından yaptığı değerlendirmede ‘millete hizmet yolculuğunda çok çalışacakları’ vurgusunda bulundu.

Başkan Alemdar, “Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz ile birlikte AK Parti Grup Toplantısında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hitaplarını dinledik. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi 31 Mart’ta sandığa giderek iradesini ortaya koyan tüm hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah milletimizin güvenini boşa çıkarmayacak, eser ve projelerimizle şehrimizin hizmetinde olacağız” dedi.

Ayça Taşkent; Mecliste yerel basının yaşadığı sıkıntıları dile getirdi Ayça Taşkent; Mecliste yerel basının yaşadığı sıkıntıları dile getirdi

Alemdar, daha sonra TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ile Milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya’yı ziyaret etti. Gündemin ‘Sakarya’ olduğu buluşmalarda yeni döneme ilişkin görüşler ortaya konuldu. Alemdar, “Şehrimize en iyi hizmetleri sunmak için bir ve beraberiz. TBMM KEFEK Başkanımıza, milletvekillerimize nezaketleri için şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte Sakarya için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Alemdar, son olarak Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 8“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 9“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 6“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 7“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 3“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 4“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 5“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız”“Eser Ve Projelerimizle Şehrimizin Hizmetinde Olacağız” 2